Dragon Nowy Glinik - strona oficjalna

• Aktualności:
  • 2019-02-14 Treningi
  • 2019-05-13 E-DOM
  • 2019-05-13 Pizzeria ANTICA Zaprasza !!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Standart Święcany - Jasiołka Hankówka - Brzyszczki 8:1
  • Sparta Osobnica - LKS Warzyce 1:0
  • Wisłoka Niegłowice - Nowy Dwór Makowiska 4:2
  • Jasiołka Szebnie - Wisłoka Błażkowa 4:3
  • KS II Zarzecze - Dragon Nowy Glinik 1:0
  • Wisłoka Nowy Żmigród - Tajfun Łubno Szlacheckie 4:2

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Dragon Nowy Glinik - Wisłoka Nowy Żmigród

Punkt po przebudzeniu

• autor: TexasDragon, 2015-08-21 08:21

23.08.2015 r. (niedziela) godz. 13:00 - Szebnie

JASIOŁKA Szebnie - DRAGON Nowy Glinik 4-4 (2:1)

Skład DRAGONA:

A. Brągiel - K. Grasela, K. Chochołek, R. Chochołek (60' P. Wojtnik), J. Ryzner - T. Ryzner (46' Ł. Styś), D. Chochołek, D. Zygmunt, T. Kulczycki, N. Janiga - K. Stachowicz (60' A. Garbacik)

Bramki:

1-0 10' ???

1-1 16' K. Stachowicz

2-1 34' ???

3-1 54' ??? (karny :-) )

4-1 58' ???

4-2 75' K. Chochołek

4-3 82' A. Garbacik

4-4 87' T. Kulczycki

Kolejny ciężki mecz z beniaminkiem na wyjeździe rozegrali zawodnicy z Nowego Glinika. Początek nie zapowiadł tego, co stało się później. Goście zaczęli dobrze, kontrolując wydarzenia na boisku. Jednak w 10 min. błąd obrońców wykorzystali zawodnicy z Szebni o Dragon przegrywał 0-1. Na szczęście potrafiliśmy szybko odpowiedzieć bramką K. Stachowicza w 16 min., który dobrze odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym. Bramkę na 2-1 dla Jasiołki w 34 min. tracimy w podobnych okolicznościach jak pierwszą, gdzie błąd obrony po raz kolejny wykorzystuje napastnik gospodarzy. W pierwszej połowie gospodarze wykorzstują 2 razy to co mają, a zawodnicy z Nowego Glinika marnują 2 stu procentowe sytuacje. Do tego fatalnie w dzisiejszym spotkaniu zaprezentował się sędzia, który w 30 min. nie odgwizdał ewidentnego karnego po faulu na D. Zygmuncie.

Druga połowa zaczęłą się fatalnie dla zawodników z Nowego Glinika, a w roli głównej znów wystąpił sędzia tego spotkania. Napastnik gospodarzy odbił piłkę od D. Zygmunta, po czym upadł, a sędzia nie zawahał się i wskazał na 11 m, zamiast podyktować rzut wolny pośredni dla gości i ukrać zawodnika gospodarzy żółtą kartką. A. Brągiel byłbliski obrony rzutu karnego, jednak nie zdołał odbić piłki i zrobiło się 3-1 dla Jasiołki. Gospodarze poszli za ciosem i po składnej akcji w 58 min. strzelili kolejną bramkę. Do piero od tego momentu Dragon zaczął grać swoją piłkę. W 75 minucie po rzucie rożnym egzekwowanym przez T. Kulczyckiego bramkę na 2-4 zdobył K. Chochołek, który umieściłpiłkę w bramce gospodarz po strzale głową. W 82 min. po składnej akcji Dragona piłkę do pustej bramki wpakował A. Garbacik i zrobiło się nerwowo, bo sędzia nie mógł uchronić zawodników z Szebni od utraty kolejnych bramek. W 87 minucie kopia akcji z 82 minuty i T. Kulczycki umieszcza piłkę w bramce gospodarzy. 4-4 i kolejne sytuacje Dragona. Niestety sędzia kończy mecz w 93 minucie nie pokazując o ile przedłuża spotkanie, a samo zamieszanie z kontuzją bramkarza gospodarzy i wtargnięciem na boisko kibiców z Szebni trwało ok. 8 minut. Kto wie czy rozpędzony w końcówce Dragon nie zadał by decydującego ciosu w tych ukradzionych 5 minutach.

Cóż, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Doszliśmy przeciwnika z 1-4 na 4-4. Kiedy nikt nie wierzył w odwrócenie losów spotkania, gdy przegrywaliśmy 3 bramkami, nagle remisujemy mecz i spokojnie możemy go wygrać. Z punktu należy się cieszyć, chociaż gdyby nie błędy sędziego mogliśmy to spotkanie wygrać i zgarnąć pierwsze 3 pkt. w tym sezonie. Odrodzenie w ostatnich 30 minutach dzisiejszego spotkania napawa optymizmem przed kolejnymi meczami i miejmy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

Serdecznie dziękujemy naszemu rodakowi księdzu Adamowi Markowi  za wsparcie naszej drużyny !!!

Adam Krzyżak  Wolica   Tel.  13-4455-282

,,ELMIX"  Łajsce   Zdzisław  Głowacki